Tel: +420 774 06 24 83 Auto Paar s.r.o.
Vítejte na stránkách Auto Paar s.r.o. Brno

Dovoz vozidel - vše na jednom místě

Od roku 2007 se zabývám dovozem a následným prodejem vozidel včetně služeb s tím spojených.

Zakládám si na osobním přístupu a věřím, že spokojený zákazník je nejlepší reklama. Nemůžu se chlubit nabídkou vozidel k prodeji jako mají velké autobazary ve stovkách a ani to není můj cíl, můžu vám ale nabídnout férové jednání a upřímnost již po telefonu. Ačkoliv je D1čka už opravena vím, že cesta do Brna může být například z Karlových Varů velmi dlouhá a jet se podívat na auto pouze takzvaně na otočku nikdo nechce. Proto se snažím fotit auta i s jejich neduhy a uvádět reálný stav nejenom Km.

Nejsem klasický autobazar s pevnou pracovní dobou, je důležité mě kontaktovat pro prohlídku předem. Všechna inzerovaná auta jsem dovezl, projel a vyzkoušel já a rád Vám k nim dám podrobné info.

Auto ode mě, to znamená kompletní službu od výběru auta, až po přihlášení na české RZ a přistavení auta kam bude třeba. Pokud si přivezete sebou mechanika, nebo si domluvíte prohlídku v servise v Brně, tuto službu společně s diagnostikou vám pochopitelně umožním včetně dostatečné dlouhé testovací jízdy.

V rámci poskytnutí služeb vám nabídnu možnost odkoupení vašeho starého vozidla formou cenové nabídky, kterou odečteme z nákupu vozidla nového.

Komplexní služby to je mimo jiné:

 

Financování vozidel

Proč spolupracuji s více leasingovkami zároveň? Je to jednoduché, každá leasingová společnost cílí na jiné zákazníky a pokud bych Vám nabízel pouze jednu, která se specializuje například především na nová auta bude zkrátka drahá pro osmi letou ojetinu. Co vše umím financovat se dozvíte

ZDE

financování vozidel

Pojištění vozidel

V době, kdy můžete pojistit auto přes telefon do 10 minut sami a reklamy na nás podvědomě útočí snad už z každého média či sociální sítě, tak tuto službu považuji za přežitek doby. Pokud ovšem, ale zvolíte to správné pojištění, načte vám sjednatel data z ČKP, poskytne obchodní slevu, anebo vás informuje například o rozdílu mezi pojištění proti střetu se zvěří a střetu z domácím zvířetem. Zda spolupracujeme i s vaši oblíbenou pojišťovnou se dozvíte

ZDE

pojištění vozidel

Dovoz vozidel na přání

Máte představu o konkrétním autě, ale nedaří se vám ho na českém internetu najít, resp. aut jste viděli více než dost, ale technický stav byl vždy žalostný? Pošlete mě poptávku společně s vaší představou na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Nabídka ojetých vozidel zejména pak na Německém trhu patří mezi ty největší. Západní trh je oblíben ne jenom skrze řekněme bohatší výbavu u jednotlivých modelů v porovnání s těmi tuzemskými, ale především díky mentalitě spotřebitelů a nároku na kontrolu technického stavu v těchto zemích. Pravidelný servis mnohdy v autorizovaném servise ještě třeba u osmiletého automobilu je zkrátka tím důvodem proč si Češi nejraději dováží vozidla právě z Německa, Belgie, anebo Nizozemí.

SPZ servis

Do 24 hodin registrace vozidla po dovozové STK.

Doprava vozidel

Dovoz realizuji především vlastní soupravou, najímám si ale i smluvní dopravce s velkokapacitními přepravníky, řádným pojištěním a licencí. Auto vám umím přivézt z Německa, Belgie, Holandska, Itálie, Francie, Španělska, ale i Švédska a Dánska. Pokud máte vozidlo v této zemi již zakoupené a nevíte, jak ho za rozumnou cenu dostat do ČR, stačí mě kontaktovat.

Předprodejní servis

Za tu dobu, co vozím auta jsem se poznal s XY servisy od Prostějova po Břeclav. K někomu jsem měl výhrady, někdo si získal můj obdiv a někoho už nechci nikdy vidět. Auta na předprodejní servis svěřuji lidem, v které mám dlouholetou důvěru a vím, že nepřehlédnou žádný detail. Každé auto, které dovezu projíždím a pokud se mě na něm něco nezdá jde automaticky na servis. Ano lhal bych kdybych napsal, že vždy se odhalilo vše na 100 %, ale dělám maximum proto, abych riziko závady vždy eliminoval.

 

Petr Paar
Jednatel společnosti

(
99
hlasů, průměrně
4.98
z 5)
qr kontakt

Adresa kanceláře

  • Kaštanová 637/141e (areál Královka) Brno 617 00, Česká republika
  • +420 774 06 24 83

Spojení